Toen ik begin deze week even langs Madeline de Stoffenmadam ging, zag ik er een nicky velours in ‘mijn’ kleur. Mijn kleur kakigroen, een kleur waar ik zo dikwijls naar teruggrijp in mijn garderobe. Het plan was om er een Berlin Beat uit mijn boek uit te maken, maar dan in een über-simpele versie: volledig gestript tot de essentie.

Nu is die Berlin Beat al geen moeilijk project, maar als je dan ook nog eens de zakken én ritssluiting weglaat, is het eigenlijk niet meer dan een sweater die vooraan open is. Het moest namelijk een soort van cardigan zijn, een vestje dat de Dochters in de winter op hun favoriete t-shirt kunnen dragen.


Deze testversie voor mezelf maakte ik – schrik niet – in maat 158/164. Niet per ongeluk nee, ik wilde het vestje kort en niet te wijd, het is per slot van rekening geen jas meer. Omdat ik daarbovenop ook maar een mini-boezem heb, is deze maat prima voor mij.

De boordstof die er echt perfect bij past, komt van Nosh Organics. Ik kocht hem samen met groene sweaterstof voor de Zoon en had gelukkig nog een stukje over voor deze kraag en mouwboorden. Chanceke.


Een pasbeurt bij de Dochters maakte duidelijk dat Dochter 2 wel een bredere maat nodig zal hebben. Iets met andere boezems, you know… En Dochter 1, die eiste het vestje onmiddellijk op en draagt het as we speak. Gisteren genaaid, vandaag aan het tienerlijf: ik geloof dat we van een succes mogen spreken. (En het bewijs hieronder toont meteen ook beter de échte kaki-kleur van het vestje.)
Het staat je geweldig ! Pak het terug 🙂
Kei tof! Inderdaad, niet afgeven maar zelf dragen ?
Ik zie het al op IG: you Wonder Woman!
* zei
het staat je geweldig
Mooimooimooi! Kaki is ook zó mijn kleur. (horrible name though…)
Kei schoon! Ik wil zo eentje ook eens maken. Een bomber dat is niet voor mijn lijf weggelegd, dat is zeker, maar dit, daar kom ik, denk ik, wel mee weg.
Schoon, schoon!
Oh ja, dat gaat u echt schoon staan, op een jurk is dat ook tof!
Schoon. Ideaal om als extra laagje te dragen op koude dagen.
Ook een kaki fan hier. We komen dan toch in 1 kleur overeen ?
Simpel en schoon! I like!
Helemaal fan van dit snel-laar-project met hoog waw-factor!
Echt heel mooi! Staat je prima zo en ook al zal ik zelf niet snel naar kakikleurtjes grijpen, ik vind ze toch steevast heel mooi bij anderen 😀
wat een zalig ding… ik neem straks nog eens jouw boek vast want dit patroon vind ik top
Ik krijg ineens zo'n zin om nicky velours te kopen!
Ik ben fan!!!
Lekker cosy, topidee!
Ik wil eens komen voelen, lijkt me super om te dragen.
Lekker, stoer en casual vestje in een mooie kleur. Top.
Ik wil ook! Ik wil ook!
zalig vestje!!
Zwaar fan!!! Kan de dochter geen ongelijk geven…
hihi …daar kan ik niet meer in …maar mijn dochters wel!
je maakt toch zalige creaties! ik blijf meegenieten…
Oh, geweldig!! Superkleurtje!
Oh, een bomber is niet mijn ding, maar deze daarentegen! Love it.
Oh wauw Eva, deze is zalig mooi!
Gij wonderwoman!
Zalig om zien trouwens, hoe die dochters met uw gerief gaan lopen 😉
Zalig, zo'n gestripte bomber! Ik probeer te onthouden!