Om met een onnozele mop te beginnen: Frans kent mij maar ik ken Frans niet.
Ik wil maar zeggen dat le français niet de taal is die ik het meest meester ben. Ik geloof dat zelfs mijn Italiaans beter is. Maar dat grande ourse de vertaling is van grote beer, dàt had ik wel begrepen.

Grand’ourse dus, een schattig patroon voor een babyjasje van iKatee Couture. Ik zag Esther het hier bij mij thuis ooit maken en ook Nele showde haar versies op IG. Geweldig mooie jasjes, echt! Dus toen de workshops bij Madeline de Stoffenmadam werden bepaald en opgelijst zag ik het absoluut zitten om dit patroon te begeleiden.

Ik geef uit principe geen workshops over iets wat ik zelf nog niet maakte, dus een paar testversies werden ingepland. Een eerste exemplaar maakte ik in een roze tricot van Eef Lillemor (van bij Bambiblauw) en een binnenkant in streepjes uit de Blos-collectie (ook Bambiblauw).
Nu vraag ik mij even af of die kleine Mille toevallig een wit-met-goud-gestipt geboortekaartje kreeg. Zo ja past het jasje perfect in thema én zijn wij op een rare manier verbonden 😉 Ik word hoe langer hoe meer verliefd op dit patroon, hopelijk legt de Sint het in mijn schoentje!
Ik zag het geboortekaartje nog niet, maar ik geloof dat het roze met gouden hartjes was/is… En verbonden zijn we sowieso, Eva 🙂
Worden er hier ineens Milles aan de lopende band geboren? Als in, meisjes-Millekes? Still in love with that name #duh
Oh wauw, dat zijn naaisels met keihoog knuffelgehalte!!!
Dat zijn heel mooie jasjes! ?
über schattig 😉
Wat een prachtige uitvoeringen maakte je! Ik ben ook helemaal gek van dit patroon.
super cute! mooie stoffencombinaties ook!
prachtig Eva!
veel hartjes! <3
Ik krijg het gewoon lekker warm van al die cuteness op mijn scherm…
oooh wat een schattige babyjasjes, een mens zou hopen op een babyboom om ze te maken