evamaria ging eens kwissen

Ik doe dat wel vaker, kwissen. Als – meestal – enige vrouw in een ploeg van haantjes ken ik mijn plaats: ik mag mee voor de vrouwenvragen, en zo lang mijn bijdrage niet verwaarloosbaar blijkt, doe ik dat graag.
Enkele maanden geleden wonnen we een prijzenzak. Een zak waarvan we de inhoud vooraf slechts op een wazige foto te zien kregen en die voornamelijk gevuld was met rommel. Tenzij jullie de DVD van Team Spirit, een psychologie-tijdschrift en een paraplu vol reclame als de ultieme hoofdprijs beschouwen. Maar mijn vrouwelijk en zéér goed werkend oog viel op een kadobonnetje dat ook op de foto stond. Ik las “Stoffenhoekje” en besloot mijn veto te stellen voor alle 44 andere zakken. 
Zo verdeelde ik aan het einde van de avond de rommel onder mijn vijf haantjes en ging zelf met de hoofdprijs lopen. En uit die hoofdprijs werd deze broek geboren. Enig schuldgevoel stak deze week echter de kop op, dus werden de restjes van de broek 5 kleine kadootjes voor 5 collega’s die werkelijk àlles weten.

Zo’n man, dat moet op tijd en stond gesoigneerd worden natuurlijk.

Michael, Rudi, Stef, Jean en Filip: mijn eeuwige dankbaarheid!

16 gedachten aan “evamaria ging eens kwissen”

  1. Hihi, goed gezien van dat 'Stoffenhoekje', daar zou ik allicht ook mijn veto voor stellen ! Heel leuk wat je voor hen gemaakt hebt !

  2. Doet me denken aan jaren terug de Jameson quiz night.
    Daar ging manlief heen met een stel collega 's.
    Maar de vrouwenvragen….
    Wel ontzettend lief om je mede quizers zo een aardigheidje te geven!

Reacties zijn gesloten.